24H.Szczecin.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasza firma powstała z myślą o klientach, których dopada bezsilność w takich sytuacjach jak awarie lub chęć zmiany lub wymiany czegoś, co jest przestarzałe na nowe, lepsze, sprawniejsze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.   Zajmujemy się naprawami i usługami w szczególności hydrauliką, elektryką, składaniem mebli i innymi pracami domowymi.

Współpracujemy z firmami i instytucjami. 

24h.szczecin.pl

Polecam profesjonalną odpłatną pomoc oraz usługi w drobnych pracach domowych związanych z wykończeniem i wyposażeniem mieszkań, elektryką, hydrauliką w takich zdarzeniach jak:

Składanie mebli

  • Składanie i montaż mebli,
  • montaż zabudowy kuchennej, w tym instalacja AGD i zlewozmywaka,
  • odnowienie, wzmocnienie już istniejących mebli, np. szatnie sportowe, szatnie w lokalach gastronomicznych, pomieszczenia gospodarcze, itp. 

 

Opinie klientów

„Polecam usługi elektryczne. Wymiana bezpieczników i rozdzielacza przebiegła szybko i bez komplikacji. Polecam gorąco.”

„Firma 24h.szczecin.pl wymieniała mi instalację hydrauliczną w mieszkaniu. Prace odbyły się szybko, sprawnie i profesjonalnie.”

„Skorzystałem w usług pana Sławka przy montażu kompletnej zabudowy kuchni w moim domu. Dzięki doświadczeniu skorzystałem z kilku fajnych rad i pomysłów. Dzięki  „

Będziesz w dobrych rękach!

Skontaktuj się z nami

Firma "LAVENA"

tel. 602 64 60 64

Masz problem i nie potrafisz sobie poradzić ? Napisz do nas!

Jeśli nie odpowiadamy to może znaczyć, że wiadomość nie dotarła, zdarzają się takie sytuacje. W związku z powyższym proszę wysłać wiadomość na email: d.morgan@wp.pl 

12 + 5 =