24H.Szczecin.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasza firma powstała z myślą o klientach, których dopada bezsilność w takich sytuacjach jak awarie lub chęć zmiany lub wymiany czegoś, co jest przestarzałe na nowe, lepsze, sprawniejsze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.   Zajmujemy się naprawami i usługami w szczególności hydrauliką, elektryką, składaniem mebli i innymi pracami domowymi.

Współpracujemy z firmami i instytucjami. 

24h.szczecin.pl

Polecam profesjonalną odpłatną pomoc oraz usługi w drobnych pracach domowych związanych z wykończeniem i wyposażeniem mieszkań, elektryką, hydrauliką w takich zdarzeniach jak:

Elektryka

  • Montaż / wymiana lamp oświetleniowych,
  • montaż sprzętu AGD (okapu, piekarnika, płyty indukcyjnej, mikrofalówki),
  • montaż dzwonka,
  • wymiana / naprawa wyłącznika lub gniazdka elektrycznego, wykonanie instalacji pod dodatkowy punkt oświetleniowy lub gniazdko zasilające.

Opinie klientów

„Polecam usługi elektryczne. Wymiana bezpieczników i rozdzielacza przebiegła szybko i bez komplikacji. Polecam gorąco.”

„Firma 24h.szczecin.pl wymieniała mi instalację hydrauliczną w mieszkaniu. Prace odbyły się szybko, sprawnie i profesjonalnie.”

„Skorzystałem w usług pana Sławka przy montażu kompletnej zabudowy kuchni w moim domu. Dzięki doświadczeniu skorzystałem z kilku fajnych rad i pomysłów. Dzięki  „

Będziesz w dobrych rękach!

Skontaktuj się z nami

Firma "LAVENA"

tel. 602 64 60 64

Masz problem i nie potrafisz sobie poradzić ? Napisz do nas!

Jeśli nie odpowiadamy to może znaczyć, że wiadomość nie dotarła, zdarzają się takie sytuacje. W związku z powyższym proszę wysłać wiadomość na email: d.morgan@wp.pl 

1 + 13 =